BREAKING NEWS

Publikoi videon e Lefter Allës duke thithur kokainë, Artan Hoxhën e thërrasin në Polici, vjen reagimi që nuk pritej i Blendi Fevziut

x

Bota

Kamerat e sigurisë kapin momentin tronditës/ “Më vjen keq, nuk më intereson”, adoleshentja qëllohet brutalisht në mes të rrugës (Video)

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin tronditës kur një adoleshente u qëllua pa ndjenja një natë, pasi ajo i tha një personi që e ndiqte: “Më vjen keq, nuk më intereson”.

vv

Gabrielle Walsh, 18 vjeçe, iu afrua sulmuesi dhe dy burra të tjerë jashtë Mançesterit qendror. Videoja tregon të riun që e grushton atë për tokë, ndërsa kalimtarët në panik nxitojnë për ta ndihmuar.

Studenti i kolegjit dhe shoku i saj, Kyle McKeown, 18 vjeç, i cili gjithashtu u sulmua dhe shihet duke u rrëzua në tokë, u përpoq të largohej nga burrat por, ata vazhduan ta ndjekin.

Në një përpjekje për t’i nxitur burrat të largohen, Gabrielle u tha atyre ‘Më vjen keq, nuk më intereson’.

Por komentet e saj nxitën një nga djemtë që t’i kthehej dhunshëm asaj.

Policia tani ka nisur një hetim mbi incidentin.