Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kamerat e sigurisë kapin momentin tronditës/ “Më vjen keq, nuk më intereson”, adoleshentja qëllohet brutalisht në mes të rrugës (Video)

Postuar: 20/07/2019 - 13:56

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin tronditës kur një adoleshente u qëllua pa ndjenja një natë, pasi ajo i tha një personi që e ndiqte: “Më vjen keq, nuk më intereson”.

vv

Gabrielle Walsh, 18 vjeçe, iu afrua sulmuesi dhe dy burra të tjerë jashtë Mançesterit qendror. Videoja tregon të riun që e grushton atë për tokë, ndërsa kalimtarët në panik nxitojnë për ta ndihmuar.

Studenti i kolegjit dhe shoku i saj, Kyle McKeown, 18 vjeç, i cili gjithashtu u sulmua dhe shihet duke u rrëzua në tokë, u përpoq të largohej nga burrat por, ata vazhduan ta ndjekin.

Në një përpjekje për t’i nxitur burrat të largohen, Gabrielle u tha atyre ‘Më vjen keq, nuk më intereson’.

Por komentet e saj nxitën një nga djemtë që t’i kthehej dhunshëm asaj.

Policia tani ka nisur një hetim mbi incidentin.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 21:01

Ka ndërruar jetë një nga njerëzit më të pasur në botë. Bëhet fjalë për miliarderin konservator David Koch, i cili ndërroi jetë ditën e sotme në moshën 79-vjeçare.

Postuar: 23/08/2019 - 18:09

Kryediplomati i Koresë së Veriut quajti sot sekretarin amerikan të shtetit Mike Pompeo, një &ld

Postuar: 23/08/2019 - 17:13

Kina ka njoftuar sot ngritje tarifash për produkte amerikane në vlerë $75 miliardë, në kundërpë

Postuar: 23/08/2019 - 16:59

Presidenti rus Vladimir Putin urdhëroi sot ushtrinë të kryejë "reagime simetrike" nda

Postuar: 23/08/2019 - 16:09

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në një qytet të Turqisë që ka ngritur në këmbë të gjithë autori

Postuar: 23/08/2019 - 15:23

Të paktën katër njerëz gjetën vdekjen dhe më shumë se 100 të tjerë janë lënduar në goditjet e r

Postuar: 23/08/2019 - 15:19

Presidenti francez Emmanuel Macron, ka thënë se numri rekord i zjarreve në pyjet në Amazon të B