BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Bota

Kim Jong-Un nuk njihet më/ Zbulohet çfarë fshihet pas rënies drastike në peshë të diktatorit të Koresë së Veriut

Kim Jong-Un nuk njihet më/ Zbulohet çfarë fshihet pas

Kim Jong-un i Koresë së Veriut arriti të bjerë 20 kg në peshë duke hequr djathin luksoz zviceran, karavidhet dhe pijet alkoolike.

Diktatori shtatshkurtër thuhet se pinte disa shishe vere në ditë, por i hoqi nga dieta për të arritur pamjen që ka sot. 

Udhëheqësi i Koresë konsiderohej obez dhe jo pak herë kishte probleme për shkak të peshës.

Teori nga Korea e Jugut tregonin se ai shtonte më shumë se 7 kg çdo vit pasi pasoi babain e tij si Udhëheqës Suprem në dhjetor të vitit 2011.

Masa e tij trupore sa vinte e rritej, dhe kjo u vu re edhe më shumë në takimin që bëri me Donald Trump në 2018.

Por që atëherë, u panë ndryshime herë pas here tek diktatori, me disa që thonin se mund të vuante nga një sëmundje.

Por në fakt, çdo gjë varej tek dieta e tij strikte.