Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kishte në krahë djalin 5 muajsh, krokodili ha të gjallë gruan

Postuar: 11/09/2018 - 17:47

Një tragjedi e rëndë ka ndodhur në Ugandë, ku një nënë rreth 40 vjec dhe fëmija i saj vetëm 5 muajsh janë ngrënë të gjallë nga një krokodil.

Gruaja ka qenë duke shkuar të marrë ujë në liqenin Alberta, kur krokodili i ka sulmuar papritur.

Dëshmitarët kanë reaguar të tronditur: "Nuk patëm kohë ti shpëtojmë, gjithcka ndodhi kaq shpejt dhe kkrokodili i kishte përpirë të dy".

Episode të tilla kanë ndodhur shumë shpesh edhe herë të tjera në këtë vend të Afrikës, por asgjë nuk i ndalon dot.

Livia, 40 vjec la pas 3 fëmijë të tjerë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/02/2019 - 08:46

Trupi i një vajze që u zhduk 18 vjet më parë, është gjetur në shtëpinë e familjes.

Postuar: 19/02/2019 - 08:19

Një lajm i pazakontë ka ardhur për një ndër politikanët më të njohur.

Postuar: 18/02/2019 - 22:37

Nëse vazhdimisht jemi mësuar t’i shohim serbët dhe tifozë të shumë në liga të ndryshme ev

Postuar: 18/02/2019 - 22:20

Një arkivol i lashtë egjiptian po bënte dje rrugën e kthimit nga Muzeumi prestigjioz i artit në

Postuar: 18/02/2019 - 22:05

Policia e New York është duke hetuar pretendimet se oficerët e saj kanë marrë urdhrin për të që

Postuar: 18/02/2019 - 21:53

Vrasësi italian i dy shqiptarëve për hakmarrje në 2012, që kishte marrë arratinë pas gjyqit, ës

Postuar: 18/02/2019 - 19:17

Samiti i pritur i katër vendeve evropiano-qendrore të njohura si Grupi Visegrad (V4) në Izrael,