BREAKING NEWS

“Na presin 3 ditë të nxehta”, Lajda Porja parashikon si do të jetë moti në gjithë Shqipërinë dhe surprizat e papritura në fundjavë

“Na presin 3 ditë të nxehta”, Lajda Porja parashikon si do
x
BREAKING NEWS

Degradon keq situata/ Të rinjtë godasin njëri-tjetrin me thika, ka të plagosur dhe disa të arrestuar. Zbardhet shkaku pse nisi konflikti në mes të rrugës

Degradon keq situata/ Të rinjtë godasin njëri-tjetrin me thika,
x
BREAKING NEWS

PS përgatit ‘goditjen’ e fortë ndaj Sali Berishës, Taulant Balla del me njoftimin e jashtëzakonshëm dhe zbulon lëvizjen që do të bëjë Kuvendi në shtator: E papranueshme dhe absurde...(FOTO)

PS përgatit ‘goditjen’ e fortë ndaj Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Ish-drejtuesi i Sigurimit të Shtetit, Bujar Hoxha: Në dosjen ‘Bomba’, ‘Merimanga’ e grupi i famshëm ‘Intelektuali’ të përfshirë dhe politikanë shqiptarë, ja çfarë di për rastin e Ilir Metës

Ish-drejtuesi i Sigurimit të Shtetit, Bujar Hoxha: Në dosjen
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Humbje e madhe! Shuhet nga jeta akademiku dhe shkrimar i njohur shqiptar, autor i 135 veprave dhe albanolog me zë (EMRI+FOTO)

E trishtë/ Humbje e madhe! Shuhet nga jeta akademiku dhe shkrimar i njohur
x
BREAKING NEWS

Fillimi i vjeshtës me surpriza në qeverisjen Rama, ja kush përflitet se do të ikë nga kabineti

Fillimi i vjeshtës me surpriza në qeverisjen Rama, ja kush
x
BREAKING NEWS

Zbardhet vendimi i qeverisë: Rritet pagesa për ndihmën ekonomike, aftësinë e kufizuar dhe kujdestarin e personit, ja kategoritë që përfitojnë

Zbardhet vendimi i qeverisë: Rritet pagesa për ndihmën ekonomike,
x
BREAKING NEWS

Shërbimet sekrete të botës “zbarkojnë” në Itali, zgjedhjet në shtator alarmojnë inteligjencën e fshehtë, ndërhyrje emergjente për të parandaluar të papriturat, ja prapaskenat

Shërbimet sekrete të botës “zbarkojnë” në
x

Bota

"Kjo është një tragjedi e tmerrshme"/ E gjeti djalin e tij 18-muajsh të vdekur brenda makinës, babai merr vendimin ekstrem/ Zbardhen detajet e rënda

"Kjo është një tragjedi e tmerrshme"/  E gjeti djalin e

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Virxhina, ku një baba ka vrarë vetën pasi ke gjetur djalin e tij 18-muajsh të vdekur në sedijen e pasme të një makine.

Babai, të cilit ende nuk i është zbuluar identiteti, u gjet i vdekur në Chesterfiel me një plagë me armë zjarri në kokë. Ai u gjet në pyllin prapa shtëpisë së tij, pasi policia mori njoftime se ai po kërcënonte të dëmtonte veten.

Nga ana tjetër, “Daily Mail” shkruan se oficerët gjeten trupin e fëmijës së vogël brenda në shtëpi.“Kjo është një tragjedi e tmerrshme”, tha nënkoloneli i policisë së Chesterfield, Christopher Hensley.

Nga hetimet paraprake, policia dyshon se babai i ka shkuar në punë në mëngjes për tre orë dhe ka harruar që të çonte të birin në çerdhe. Si pasojë ai ka mbetur në makinë dhe jashtë temperaturat janë shumë të larta.

Familja e të voglit ka njoftuar policinë mëngjesin e së martës, duke denoncuar se djali nuk ishte paraqitur në çerdhe.

Sipas policisë, pasi babai ka gjetur të pajetë djalin e tij të vogël, ka vrarë veten me një armë zjarri.

Më të lexuarat