BREAKING NEWS

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin: Cilat janë 9 bandat që po trafikojnë shqiptarët, reklamojnë shërbimet e tyre edhe në TikTok

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin:
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x

Bota

“Kjo nuk hyn në fuqi”/ Erdogan lëshon një tjetër kërcënim: Nëse nuk marrim atë që na u premtua, do të bllokojmë....

“Kjo nuk hyn në fuqi”/ Erdogan lëshon një tjetër

Me një deklaratë të fortë ka dalë presidenti turk, Rexhep Tajip Erdogan ku u shpreh se ai mund të bllokojë anëtarësimin e Finlandës dhe Suedisë në NATO nëse nuk merr atë që iu premtua, shkruan skynews.

Erdogan u tha gazetarëve se nuk kishte nevojë të nxitohej për ratifikimin e dy ofertave në parlament pasi Ankaraja fillimisht duhet të shohë nëse ata i kanë mbajtur premtimet, përfshirë ekstradimin e të dyshuarve kryesorë të kërkuar nga Turqia.

“Diçka e tillë është bërë e ditur që në fillim, nënshkrimi i protokollit nuk do të thotë se çështja ka përfunduar. Pa miratimin e parlamentit tonë, kjo nuk hyn në fuqi. Kështu që nuk kemi pse të nxitojmë,” tha ai.

Ai tha se Turqia “do të bëjë atë që është e nevojshme nëpërmjet institucioneve dhe njësive tona”.