BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Bota

Klientja porosit hamburger, e pabesueshme se çfarë gjen brenda tij

Klientja porosit hamburger, e pabesueshme se çfarë gjen brenda tij

Një kliente është tmerruar kur pasi ka kafshuar hamburgerin që kishte porositur ka parë që brenda ndodhej një gisht i kalbur. Gruaja kishte porositur një hamburger në një Fast-Food, por kur po e hante pas disa kafshatave vuri re gishtin e kalbur që ndodhej brenda. Menjëherë pas kësaj gruaja raportoi incidentin te autoritetet në Bolivi, dhe policia konfirmoi se ajo që gruaja kishte gjetur brenda hamburgerit ishte një gisht i kalbur i një punëtori fabrike.

Hetimet zbuluan se një punëtor në fabrikën e hamburgerit kishte prerë dorën në një makineri për bluarjen e mishit dhe kishte humbur dy gishta. Jorge Silva, Zëvendës Ministër i Mbrojtjes së Konsumatorit në Bolivi tha për mediat:

"Gjithçka tregon për faktin se punëtori që drejtonte atë makinë për bluarjen e mishit ndoshta humbi dy gishta. Njëri prej tyre ishte shfaqur në një hamburger dhe nuk dihet se çfarë i ndodhi tjetrit."