BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Bota

"Kondomë për mikrofonët"/ Organizimi i pazakontë i mbledhjes së liderëve në Kombet e Bashkuara: Unë e kam kaluar COVID, kështu që nuk kam pse vaksinohem

"Kondomë për mikrofonët"/ Organizimi i pazakontë i

Në periudhën që po kalon bota ditët e sotme kanë bërë të mundur shtimin e masave anti-covid. Çdo folësi, përfshi Presidentin Joe Biden, iu dha një mbështjellëse për mikrofonin të martën në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara si masë anti-COVID.

“Një kondom i vogël për mikrofonin, epoka e re e COVID,” tha një gazetar drejtëpërdrejtë nga Asamblea.

“Sipas protokolleve anti-Covid të Kombeve të Bashkuara, podiumi do të pastrohet për çdo folës dhe koka e mikrofonit do të zëvendësohet,” tha një zyrtar i Shtëpisë së Bardhë.

Biden po fliste me selitë e Kombeve të Bashkuara në Nju Jork direkt pasi Presidenti brazilian Jair Bolsonaro refuzoi të vaksinohej kundër COVID.

Bolsonaro kaloi COVID në korrik të vitit 2020. “Unë e kam kaluar COVID, kështu që nuk kam pse vaksinohem,” tha ai në një intervistë.

Më të lexuarat