BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Bota

Koronavirusi në Itali/ Publikohen shifrat për 24 orët e fundit, ja si paraqitet situata

Koronavirusi në Itali/ Publikohen shifrat për 24 orët e fundit,

Në Itali janë shënuar 201 raste të reja me koronavirus, për një total prej 240 961 personash të infektuar.

Gjithashtu, janë shënuar edhe 30 viktima të tjera në 24 orët e fundit, duke e çuar numrin total të viktimave në 34 818.

Ditën e djeshme në Itali pati 187 raste të reja dhe 21 viktima.

Ndërkohë, të shëruarit janë 366.