BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Bota

Koronavirusi në Itali/ Ulet ndjeshëm numri i rasteve të reja në 24 orët e fundit (Bilanci)

Koronavirusi në Itali/ Ulet ndjeshëm numri i rasteve të reja

Në 24 orët e fundit, në Itali janë regjistruar 169 raste të reja me koronavirus dhe 13 viktima.

Nga dita e djeshme, bilanci i rasteve të reja ka pësuar ulje, ndërsa ai i viktimave shënon rritje (234 raste dhe 9 viktima).

Në vendin fqinj, numri i personave të prekur nga Covid-19 në total është 243 230.

Me 13 viktimat e sotme, në Itali janë shënuar 34 967 viktima që nga nisja e pandemisë.