BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Aktualitet

Koronavirusi në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë tregon sa persona kanë rezultuar të prekur ditën e sotme, ja si është gjendja në spitalet COVID

Koronavirusi në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se ditën e sotme kanë rezultuar pozitivë me koronavirus 311 persona. Ne njoftimi thuhet se 85 persona kanë fituar betejën me Covid-19 dhe 289 persona vijojnë të jenë të shtruar në spitalet COVID.