BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Bota

Koronavirusi prek njerëzit afër tij, Presidenti i Rusisë merr vendimin e menjëhershëm

Koronavirusi prek njerëzit afër tij, Presidenti i Rusisë merr

Me anë të një njoftimi zyrtar, Presidenti i Rusisë Vladimir Putin, ka njoftuar se është karantinuar për shkak të ndonjë rreziku të prekjes nga covid-19.

Putin shprehet se do të qëndrojë në karantinë për disa kohë, pasi njerëz pranë tij janë infektuar me COVID-19.

Presidenti rus nuk do të udhëtojë në Taxhikistan këtë javë, ku pritej të merret pjesë në takimet e sigurisë. Megjithatë, Kremlini bën të ditur se ai do të jetë pjesë e mbledhjes online.