BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Bota

Krimet barbare të talebanëve, akuzohen se ekzekutuan policen shtatzënë para syve të fëmijëve të saj

Krimet barbare të talebanëve, akuzohen se ekzekutuan policen

Talebanët akuzohen se kanë vrarë një oficere police, shtatzënë. Të afërm të viktimës kanë deklaruar se Banu Negar, është ekzekutuar në derë të shtëpisë, madje në sy të fëmijëve, shkruan BBC.

Vrasja vjen në një kohë kur në Afganistan janë rritur raportimet për dhunën ndaj grave.

Talibanët pohuan se nuk ishin të përfshirë në vdekjen e Negar dhe po hetojnë incidentin.

Të afërmit e saj publikuan imazhe që tregonin gjak në një mur të një dhome dhe në trup, si dhe me fytyrë të shpërfytyruar rëndë.

Familja thotë se Negar, e cila punonte në burgun lokal, ishte tetë muaj shtatzënë.

Më të lexuarat