Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Kriza greke "prek" edhe kancelaren gjermane, që pa gdhirë shkon në zyrë (FOTO-LAJM)

Kriza greke "prek" edhe kancelaren gjermane, që pa gdhirë shkon në zyrë (FOTO-LAJM)

Postuar: 06/07/2015 - 12:22

Kancelarja gjermane Angela Merkel duket se është e shqetësuar për krizën greke. Ajo është fotografuar shumë herët  në mëngjes teksa shkonte në zyrën e punës.
 
Shqetësimin i kancelares duket mjaft mirë në një fotot e mëposhtme, të cilat po qarkullojnë në rrjetet sociale.
 
Flokët e pushpurisura, pagjumësi e lodhje tregon Merkel në këto foto. Shqetësim ky që i vjen me sa duket nga situata në Greqi.
 
 
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2019 - 09:56

Të gjithëve na ka ndodhur që të gënjejmë të paktë një herë në jetë për të shpëtuar nga një situatë e sikletshme dhe e kemi justifikuar veten me idenë se ishte thjesht një gënjeshtër e bardhë.

Postuar: 15/11/2019 - 09:43

Në Kaliforni një nxënës i një shkolle të mesme, i veshur me të zeza,  ka vrarë me armë zjarr

Postuar: 15/11/2019 - 07:33

Komisioni Europian ka nisur një procedurë kundër Britanisë së Madhe për dështimin e emërimit të n

Postuar: 15/11/2019 - 07:24

Kryetarja e Dhomës së Ulët të Kongresit amerikan Nancy Pelosi tha dje se Presidenti Donald Trump

Postuar: 14/11/2019 - 20:25

Rusia ka ofruar kohët e fundit pamje të testeve të rezistencës për mjetet saj ushtarake ndaj ef

Postuar: 14/11/2019 - 19:43

Një yll është pikasur së fundmi duke lëvizur me shpejtësi marramendëse përmes universit, pasi u

Postuar: 14/11/2019 - 18:07

Një tërmet i fuqishëm i magnitudës 7.2 i shkallës rihter është regjistruar pak minuta më parë në