BREAKING NEWS

Ishte në intubim, vjen lajmi i mirë për kompozitorin Limoz Dizdari

Ishte në intubim, vjen lajmi i mirë për kompozitorin Limoz
x
BREAKING NEWS

Arrihet marrëveshja e parë/ Zgjedhja e Presidentit të ri, mazhoranca bie dakord me propozimin e Alibeajt, ja çfarë u vendos

Arrihet marrëveshja e parë/ Zgjedhja e Presidentit të ri,
x
BREAKING NEWS

“Të jep fjalën Taulant Balla, ata e kanë ndarë mendjen”/ Agron Duka jep zgjidhjen e tij për presidentin e ri dhe shkakton të qeshura: Nëse doni 84 vota, 8 veta ua gjej unë, sa i bie 76+8, se mos bëj gabime në matematikë

“Të jep fjalën Taulant Balla, ata e kanë ndarë
x
BREAKING NEWS

“Çdo lëvizje është e kontrolluar nga FBI dhe CIA”, Spartak Ngjela parashikon zhvillime ‘bombë’, zbulon çfarë e pret Sali Berishën dhe lëvizjen që do bëjë SHBA para shtatorit: Do jetë shumë e shpejtë

“Çdo lëvizje është e kontrolluar nga FBI dhe
x
BREAKING NEWS

Merret vendimi zyrtar nga Gjykata e Hagës/ Haradinaj dënohet me burg, ja sa vite do vuaj

Merret vendimi zyrtar nga Gjykata e Hagës/ Haradinaj dënohet me burg,
x
BREAKING NEWS

Nis me debate mbledhja për zgjedhjen e Presidentit të ri, Taulant Balla zbulon vendimin e PS-së për propozimin e Alibeajt: Ne nuk...(VIDEO-LIVE)

Nis me debate mbledhja për zgjedhjen e Presidentit të ri, Taulant
x
BREAKING NEWS

ZYRTARE/ GJKKO merr vendimin për Lefter Kokën

ZYRTARE/ GJKKO merr vendimin për Lefter Kokën
x
BREAKING NEWS

KPK ‘djeg’ Enkelejda Kapedanin, jepet vendimi për gjyqtaren e “Tik-Tok-ut” (FOTO)

KPK ‘djeg’ Enkelejda Kapedanin, jepet vendimi për gjyqtaren e
x

Gossip

“Kush të kritikoi Arbri apo Balina?”/ Nuk ndalet Beniada, bën gafën epike: Nuk ke pse prekesh, Shqipëria ka...

“Kush të kritikoi Arbri apo Balina?”/ Nuk ndalet Beniada,

Beniada Nishani është një ndër banoret e ‘Big Brother VIP’ më të pëlqyera për publikun edhe për gafat e saja epike. Rreth orës 02:00 të mëngjesit të sotshëm Beniada ka bërë një tjetër deklaratë epike.

Teksa po fliste me Monikën për kritikat që mori bashkë me Arjolën nga opinionisti Arbër Hajdari mbi një deklaratë për femrat në shtëpinë e Big Brother, Beniada theksoi se ajo nuk duhet ta ketë mendjen te kritikat e një opinionisti të vetëm.

“Nuk e di kush të kritikoi, Arbri apo Balina, por ata janë thjesht një banor i Shqipërisë. Shqipëria ka 100 mijë banorë, ka pafund mendime të tjera. Nuk ke pse prekesh”, – u shpreh Beniada.

Një shifër e nxituar kjo nga Beniada, pasi aktualisht në Shqipëri janë 2.8 milionë banorë.

“Mos kalo dy ditë e mërzitur dhe e rënduar. Bëhu e fortë dhe vazhdo rrugëtimin tënd. Ti ke kaluar situata shumë më të vështira këtu, si për shembull problemin e atëhershëm me Fifin. Mos e rëndo veten”, – i tha Beniada më tej Monikës, e cila mbrëmë ishte shumë e mërzitur.

Më të lexuarat