Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Lady Gaga habit me veshje adoleshenteje, do të përformojë në Glastonbury me Bradley Cooper

Postuar: 24/06/2019 - 22:02

Organizatort e festivalit të Glastonbury në Angli thanë se Lady Gaga do të perfromojë fshehtësisht me Bradley Cooper, pas zhurmave për ndarjen e tij nga Irina SHaik. 
 
Por Gaga nuk lejoi që të përfshihej nga drama, teksa 33 vjeçarja u pa sot në New York me një ‘look shick’ në sallën Apollo Theatre. 
 
Muzikantja tërhoqi mjaft vëmendje teksa doli me një këmishë dantellash me barrk të tonifikuar, ndërsa nga poshte ishte me streçe të holla.
 
Gaga kompletonte pamjen me një palë çizme motoristësh dhe syze duelli të mëdha, ndërsa flokët e verdhë i mbante në bisht kali.
 
Stunning: Not allowing herself to be swept up in any drama, Lady Gaga, 33, was seen out in New York on Monday, looking her typically chic self as she headed to the Apollo Theatre
 
Top of the crops: Dressed to impress, the musician had all eyes on her as she slipped into a lace crop top that showed off her enviably toned stomach
 
Blonde bombshell! Gaga completed the look with a pair of biker boots and oversized sunglasses, whilst her platinum blonde locks were styled in a high ponytail
 
Chemistry: The secret set rumours came after Bradley and Irina Shayk called it quits, four months after the world noted Bradley's explosive chemistry with Gaga at the Oscars

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 15:51

Prej dekadash SHBA ka refuzuar t’u shesë Egjiptit avionët gjuajtës F-15 për të mbajtur vendin ushtarakisht inferior ndaj aleatit të saj Izraelit, por në maj 2019 vendi kompletoi marrëveshjen me Rusinë për shit

Postuar: 18/11/2019 - 15:21

Athina dhe qytetet më të mëdha greke kanë përkujtuar dje 46-vjetorin e revoltës studentore, që

Postuar: 18/11/2019 - 15:15

5 viktima në SHBA, pasi një 31-vjeçar vret gruan 29-vjeçare, tre nga katër fëmijët 3, 5 dhe 11 vj

Postuar: 18/11/2019 - 15:08

Rusia i ktheu sot tri anijet e sekuestruara Ukrainës - gati një vit pasi i kapi në gadishullin

Postuar: 18/11/2019 - 14:59

Policia e Hong Kongut ka kërcënuar sot se do të përgjigjet me armë vdekjeprurëse, nëse pjesëmar

Postuar: 18/11/2019 - 14:52

Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë mund t’i fillojë hetimet e para kundër ushtrisë britan

Postuar: 18/11/2019 - 14:45

Rreth shtatë milionë fëmijë në vit nuk janë të lirë, pasi mbahen në burgje, paraburgim, qendra