BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia e spitalit 'Shefqet Ndroqi' në Tiranë, policia jep detajet e para

Ngjarje e rëndë/ Një tjetër pacient hidhet nga lartësia
x

Bota

Lajm fantastik pas 3 muajsh izolim, ky është qyteti ku koronavirusi u ‘zhduk’

Lajm fantastik pas 3 muajsh izolim, ky është qyteti ku koronavirusi u

Autoritetet australiane japin lajmin e mirë.

Mësohet se në 24 orët e fundit, për herë të parë që nga qershori, nuk u regjistrua asnjë rast i ri.

Melburni në fakt kishte tre muaj i izoluar, konkretisht që nga muaji qershor.

Australia është një vend që mund të konsiderohet shumë I suksesshëm deri tani kur vjen puna e shifrave të Covid-19.

Vendi numëron nga fillimi I pandemisë e deri më tani 27 mijë e 527 të infektuar dhe vetëm 905 viktima.