BREAKING NEWS

Meteorologu i njohur paralajmëron ndryshimin drastik të motit: Ja çfarë do të ndodhë me temperaturat në 5 ditët e ardhshme

Meteorologu i njohur paralajmëron ndryshimin drastik të motit: Ja
x
BREAKING NEWS

“Ka ende shpresë!”, Shqipëria ‘shpartallon’ portën e Izraelit, Uzuni realizon një magji të vërtetë (VIDEO)

“Ka ende shpresë!”, Shqipëria ‘shpartallon’
x
BREAKING NEWS

"Mund të vriten dëshmitarë"/ Çfarë po paralajmëron Ervin Karamuço: Skenarët janë shumë të frikshëm, shpresoj të mos ndodhin

"Mund të vriten dëshmitarë"/ Çfarë po
x
BREAKING NEWS

Çfarë po kërkojnë? Forcat policore blindojnë Vlorën

Çfarë po kërkojnë? Forcat policore blindojnë
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë jep njoftimin e rëndësishëm: Çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

COVID në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë jep
x
BREAKING NEWS

“Lufta e Tretë Botërore ka nisur tashmë”, figura e njohur ruse lëshon alarmin: Katastroftë bërthamore...

“Lufta e Tretë Botërore ka nisur tashmë”, figura e
x
BREAKING NEWS

'Fluturon' përsëri nafta dhe gazi/ Bordi i Transparencës ndryshon sërisht çmimet, ja sa do të shiten karburantet

'Fluturon' përsëri nafta dhe gazi/ Bordi i
x
BREAKING NEWS

Kreu i SPAK paralajmëron arrestime të bujshme në radhët e të korruptuarve, zbulon se prokurorët specialë dhe agjentët e BKH po bashkëpunojnë me 20 skuadra të përbashkëta hetimore nga vendet e BE

Kreu i SPAK paralajmëron arrestime të bujshme në radhët e
x

Bota

Lajm i trishtë/ Pësoi arrest kardiak, ndërron jetë autori dhe gazetari i njohur (EMRI+FOTO)

Lajm i trishtë/ Pësoi arrest kardiak, ndërron jetë autori

Nicholas Evans, autori i njohur anglez i “Pëshpëritjes së kuajve, ka vdekur në moshën 72-vjeçare pas një ataku kardiak.

Autori, skenaristi dhe gazetari ndërroi jetë të martën papritur, konfirmoi sot agjencia e tij letrare.

Një deklaratë e bërë publike mëngjesin e sotëm tha: “Agjentët janë shumë të pikëlluar për të njoftuar vdekjen e papritur të autorit të njohur Nicholas Evans, i cili vdiq papritur të martën e kësaj jave pas një ataku në zemër, në moshën 72-vjeçare.”

Lajm i trishtë/ Pësoi arrest kardiak, ndërron jetë autori