BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Bota

Lajm i trishtë! Shuhet në moshën 34-vjeçare nga koronavirusi këngëtari i talentuar (FOTO)

Lajm i trishtë! Shuhet në moshën 34-vjeçare nga

Shuhet në moshën 34-vjeçare këngëtari i njohur amerikan, Chris Trousdale.

Lajmi bëhet i ditur nga menaxherja e ish anëtarit të grupit muzikor, "Dream Street".

“Me trishtim njoftojmë ndarjen nga jeta të Chris Trousdale më 2 qershor nga një sëmundje. Ai do i mungojë familjes, miqve dhe fansave në gjithë botën,”– tha Amanda Stephan në një deklaratë.

Këngëtari u nda nga jeta për shkak të komplikimeve nga koronavirusi, në një spital në Burbank, California.

Trousdale ishte vetëm 8 vjeç kur filloi të performojë në Broadway në produksione si “Les Misérables” dhe “Sound of Music”.

Lajm i trishtë! Shuhet në moshën 34-vjeçare nga