Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të rëndësishme, lëviz 20 drejtues, u kërkon të fokusohen në fushatë (Zbardhen EMRAT dhe pozicionet e tyre)

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të
x

Bota

Lamtumira që përloti rrjetin/Mjeku përshëndet gruan para se të shkojë t’u shërbejë pacientëve me virus

Lamtumira që përloti rrjetin/Mjeku përshëndet gruan para se

Një fotografi e publikuar në rrjetet sociale, dhe që më pas u shpërnda nga mediat e huaja, përloti rrjetin.

Fotoja tregon një mjek i cili do të niset për në Wuhan, për të qenë pjesë e stafit shëndetësor në shërbim të të prekurve nga koronavirusi.

Sipas agjencive mediatike, një ekip i përbërë nga një staf mjekësor prej 142 vetave nga Xinjiang u nisën për në Wuhan të martën, për të ndihmuar përpjekjet e reja të kontrollit të koronavirusit atje.

Më të lexuarat