Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Lanë 4 fëmijët e tyre të digjeshin të gjallë, këta janë dy prindërit që të gjithë luten që të “kalben” në qelinë e burgut (FOTO)

Postuar: 11/02/2019 - 08:01

Në vitin 2017 Anglia u trondit nga papërgjeshmëria e dy prindërve, të cilët nuk arritën të shpëtonin katër fëmijët e tyre nga flakët e zjarrit.

Chris Moulton dhe  Natalie Unitt janë arrestuar të martën e kaluar, kurse mediat britanike kanë raportuar ditën e djeshme se ata mund të marrin një dënim goxha të gjatë sepse policia i cilëson përgjegjës.

Fëmijët e tyre Riley, 8 vjeç, Keegan 6 vjeç, Tilly Rose 4 vjeç dhe Olly 3 vjeç u dogjën të gjallë brenda shtëpisë. Ndërkohë, që prindërit e tyre u larguan nga dritarja duke shpëtuar fëmijën e tyre të vogël, Chris, vetëm 2 vjeç.

Hetimet janë ende duke vazhduar për këtë ngjarje si dhe mësohet se ka edhe dyshime të forta se prindërit mund ta kenë ndezur vetë zjarrin. Kurse opinoni publik në Angli është shprehur se të dy prindërit duhet të "kalben" në burg dhe se janë dy monsta.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2019 - 18:20

‘’Kapriçot’’ e motit kanë paralizuar qytetin e Stambollit. Reshjet e dendura në vend kanë përmbytur rrugë, dyqane dhe objekte të tjera.

Postuar: 17/08/2019 - 15:35

Presidenti i Koresë së Jugut, Moon Jae In bëri thirrje për bashkëpunim me Japoninë në mënyrë që

Postuar: 17/08/2019 - 15:33

Tetë persona kanë vdekur pas shpërthimit të një zjarri në një hotel në Odesa, njoftoi shërbimi

Postuar: 17/08/2019 - 15:30

Data për shpërndarjen e Kuvendit të Kosovës është caktuar më 22 gusht dhe të gjitha partitë pol

Postuar: 17/08/2019 - 15:19

Tre rusë janë në mesin e pesë anëtarëve të ekuipazhit të një anijeje mallrash, e cila u rrëmbye

Postuar: 16/08/2019 - 23:21

Në dy pika të Manhatanit në Nju Jork u gjetën të premten pako të dyshimta që shkaktuan çrregullim

Postuar: 16/08/2019 - 22:30

Kapoja i drogës Pablo Escobar ishte bipolar, pretendon një polici i fshehtë i cili ishte infiltru