Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Furtunë shkarkimesh në administratë, Rama kërkon nga drejtuesit në qarqe lista me emrat e drejtorëve dështakë, ikin 20 emrat e parë në Tiranë

Furtunë shkarkimesh në administratë, Rama kërkon nga
x

Bota

Libani nuk gjen paqe/ Pas shpërthimit të fuqishëm në Bejrut, vendi merr një tjetër lajm të keq

Libani nuk gjen paqe/ Pas shpërthimit të fuqishëm në Bejrut,

Fatkeqësitë duket se nuk kanë të sosur për vendin e Lindjes së Mesme, pasi ditën e sotme Libani raportoi rekord viktimash dhe infektimesh me COVID-19.

Sipas BBC-së ditën e sotme në Liban, janë regjistruar 5,417 persona të infektuar si edhe 68 persona të vdekur.

Kujtojmë që nga fundi i muajit qershor e deri më tani, personat e infektuar me virusin në Liban kanë pësuar rritje të vazhdueshme.

Më të lexuarat