BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Bota

“Lufta mund të nisë në ...”/ Përshkallëzohen tensionet, pas paralajmërimit të Joe Biden, vjen deklarata e fuqishme e ministrit të Jashtëm rus, tregon vendimin më të fundit

“Lufta mund të nisë në ...”/

Pas paralajmërimit të Presidentit amerikan Joe Biden, i cili tha se “ekziston një mundësi e qartë që rusët mund të pushtojnë Ukrainën në shkurt”, flet për herë të parë edhe kryediplomati i Moskës.

Duke folur për mediat në një konferencë të premten në mëngjes, ministri i Jashtëm Sergej Lavrov u pyet nëse ekziston mundësia që Rusia të nisë luftë në Ukrainë pasi bisedimet mbi garancitë se NATO nuk do të zgjerohet përfunduan pa zgjidhje konkrete.

“Nëse është në dorën e Federatës Ruse, nuk do të ketë luftë,” tha ai.

“Ne nuk duam luftëra,” vazhdoi Lavrov, raporton agjencia ruse e lajmeve “RT”.

Por ministri i Jashtëm rus, ka theksuar gjithashtu se zyrtarët rusë “nuk do të lejojnë që interesat tona të sulmohen brutalisht ose të injorohen.”