BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Bota

Lufta në Ukrainë/ NATO mblidhet në Berlin, ministri i Jashtëm italian: Ja për çfarë kemi nevojë që të arrijmë marrëveshjen e paqes

Lufta në Ukrainë/ NATO mblidhet në Berlin, ministri i

NATO është mbledhur sot në Berlin, ku po diskutohet për situatën e luftës në Ukrainë.

Ministri i Jashtëm italian, Luigi Di Maio, gjatë takimit të ministrave të Jashtëm të NATO-s ka thënë se aleanca po menaxhon krizën në Ukrainë së bashku me BE-në.

Sipas Di Maio, vendet duhet të ushtrojnë ndikim mbi Putinin dhe të ndalojnë pushtimin.

"Aleanca e NATO-s është një aleancë mbrojtëse që aktualisht po menaxhon krizën në Ukrainë me vëmendjen më të madhe, padyshim në komplementaritet me Bashkimin Evropian. Një komplementaritet që sheh dhe duhet ta shohë Bashkimin Evropian gjithnjë e më shumë vijën e parë për paqen. Për të arritur Marrëveshjen e Paqes, duke punuar në një tryezë, rreth saj duhet të ketë të gjithë aktorët ndërkombëtarë më të rëndësishëm, si institucionet ndërkombëtare ashtu edhe vendet që mund të ushtrojnë ndikim mbi Putinin dhe të ndalojnë pushtimin rus në Ukrainë", kështu deklaroi Ministri i Jashtëm italian, Luigi Di Maio.