BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Bota

“Mama unë jam e frikësuar…”, pamje dramatike,  nëna hedh nga ballkoni i katit të gjashtë fëmijën e saj

“Mama unë jam e frikësuar…”, pamje dramatike,

Një nënë është arrestuar për vrasje në Rusi pasi vari vajzën e saj, tre vjeçe, mbi një ballkon si ndëshkim, e më pas e lëshoi atë, shkruan Daily Mail.

Fëmija, i quajtur Anastasia, u dëgjua në një video shpërndare nga Daily Mail duke ju lutur ‘Mama, unë jam i frikësuar’ pastaj ‘Unë jam e frikësuar, e frikësuar, e frikësuar … Unë jam e frikësuar’ para se ajo të binte nga kati i gjashtë për të gjetur vdekjen.

Kjo video e tmerrshme kap momentin e fundit të rënies së saj para se ajo të godiste tokën.

Nëna, Anna Ruzankina, 23 vjeçe, më pas shihet në një video duke marrë vajzën e vdekur dhe duke e ngjitur atë në ashensor për të shkuar përsëri në katin e gjashtë të familjes në Saratov.