Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Marrëdhënie seksuale me nxënësin 15-vjeçar, 8 vjet burg për mësuesen e historisë

Postuar: 07/09/2018 - 20:56

Një mësuese historie që kishte kryer marrëdhënie seksuale me një nxënës të sajin adoleshent është dënuar me 8 vite burg. 24-vjeçarja, Michelle Schiffer, akuzohet se ka kryer marrëdhënie intime me adoleshentin 15-vjeçar dy herë gjatë vitit 2017.

Në një nga rastet ajo u takua me nxënësin nga shkolla e saj në një lokal pastaj shkuan në shtëpinë e një shoku për seks. Pastaj në një rast tjetër ajo kishte shkuar në një par me adoleshentin, aty tymosën kanabis dhe më pas raportohet të kenë bërë seks në makinën e saj.

Sipas prokurove, mësuesja e historisë u dërgonte mesazhe studentëve të tjerë duke përfshirë këtu edhe foto të sajat nudo.

Me t’u marrë vesh për aktet e saj të turpshme Schiffer u pushua nga puna.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/09/2018 - 23:48

Një sulm me thikë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Rennes në Francë.

Një person me thikë është futur në kinema dhe ka filluar të qëllojë personat e tjerë që ndodheshin aty.

Postuar: 18/09/2018 - 23:05

Gjermania ka nevojë urgjente për më shumë se 150,000 mijë zanatlinj dhe mjeshtër.

Postuar: 18/09/2018 - 21:53

Një oficer policie i paguar nga e dashura ka prerë dorën e një të riut pas refuzimit për martesë.

Postuar: 18/09/2018 - 20:50

Të hënën u prezantuan kartëmonedhat e reja 100 dhe 200 euroshe, të cilat pritet të dalin në qarku

Postuar: 18/09/2018 - 18:35

Një lajm tragjik ka tronditur sportin e golfit ditën e sotme.

Postuar: 18/09/2018 - 17:03

Të paktën 12 foshnja të vdekura janë gjetur të futura nëpër qese plastike në një dhomë spitali.

Postuar: 18/09/2018 - 15:00

Ministri i Brendshëm italian Matteo Salvini, gjatë një emisioni televiziv në Itali, ka treguar pa