BREAKING NEWS

Yuri Kim i dha mesazhin e fortë, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente

Yuri Kim i dha mesazhin e fortë, Lulzim Basha bën lëvizjen
x

Bota

Mban frymën Vatikani, rezulton pozitiv me Covid-19 dhe shtohet në spital kleriku që jeton në një rezidencë me Atin e Shenjtë, Papa Françesku bën testin

Mban frymën Vatikani, rezulton pozitiv me Covid-19  dhe shtohet në

Ka rezultuar pozitiv me Covid-19 një nëpunës i Vatikanit, i cili jeton në të njëjtën rezidencë më Papa Franceskon është shtruar në spital.

Si pasojë e kontaktit të afërt me të është testuar edhe Ati i Shenjtë, Papa Françesku, ku pritet të dalin rezultatet.