BREAKING NEWS

Meteorologu i njohur paralajmëron ndryshimin drastik të motit: Ja çfarë do të ndodhë me temperaturat në 5 ditët e ardhshme

Meteorologu i njohur paralajmëron ndryshimin drastik të motit: Ja
x
BREAKING NEWS

“Ka ende shpresë!”, Shqipëria ‘shpartallon’ portën e Izraelit, Uzuni realizon një magji të vërtetë (VIDEO)

“Ka ende shpresë!”, Shqipëria ‘shpartallon’
x
BREAKING NEWS

"Mund të vriten dëshmitarë"/ Çfarë po paralajmëron Ervin Karamuço: Skenarët janë shumë të frikshëm, shpresoj të mos ndodhin

"Mund të vriten dëshmitarë"/ Çfarë po
x
BREAKING NEWS

Çfarë po kërkojnë? Forcat policore blindojnë Vlorën

Çfarë po kërkojnë? Forcat policore blindojnë
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë jep njoftimin e rëndësishëm: Çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

COVID në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë jep
x
BREAKING NEWS

“Lufta e Tretë Botërore ka nisur tashmë”, figura e njohur ruse lëshon alarmin: Katastroftë bërthamore...

“Lufta e Tretë Botërore ka nisur tashmë”, figura e
x
BREAKING NEWS

'Fluturon' përsëri nafta dhe gazi/ Bordi i Transparencës ndryshon sërisht çmimet, ja sa do të shiten karburantet

'Fluturon' përsëri nafta dhe gazi/ Bordi i
x
BREAKING NEWS

Kreu i SPAK paralajmëron arrestime të bujshme në radhët e të korruptuarve, zbulon se prokurorët specialë dhe agjentët e BKH po bashkëpunojnë me 20 skuadra të përbashkëta hetimore nga vendet e BE

Kreu i SPAK paralajmëron arrestime të bujshme në radhët e
x

Bota

Mbante një flamur të Ukrainës me vete, sulmohet për vdekje i moshuari, detajet e para

Mbante një flamur të Ukrainës me vete, sulmohet për vdekje i

Një i moshuar, rreth të tetëdhjetave është sulmuar nga një grup të rinjsh në Britaninë e Madhe duke e lënë të vdekur. Ngjarja, sipas raportimeve të mediave në vend, ka ndodhur në Cayton Road, Greenford, pak pas orës 16:00 BST të martën.

I moshuari, i cili lëvizte me anë të një karroce elektrike, mori ndihmën e parë nga mjekët por humbi jetën në vendngjarje.

Ky është hetimi i gjashtë për vrasje që nis në Londër në katër ditët e fundit. Ndërkohë, fqinjët e tij kanë thënë për mediat, se i moshuari mbante gjithnjë një flamur të Ukrainës me vete.

Po ashtu, thuhet se ai ndihmonte refugjatët ukrainas që janë larguar nga vendi i tyre për t’i shpëtuar luftës, duke i strehuar. Nuk dihen ende arsyet që çuan të rinjtë që të sulmonin të moshuarin.