BREAKING NEWS

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të Tiranës, kush fiton nga 7 kandidatët

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të
x
BREAKING NEWS

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,
x
BREAKING NEWS

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”, gazetari ‘zë ngushtë’ Alimehmetin

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”,
x
BREAKING NEWS

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza: Më vodhën dhe mua

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza:
x
BREAKING NEWS

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja kur pritet ta marrë vendimin presidenti serb

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja
x
BREAKING NEWS

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në studio mes kandidatit në Kamës dhe Flamur Nokës

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e Durrësit, ja kush e fitoi

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e
x

Bota

Më e rënda prej 500 vitesh/ Shkencëtarët japin alarmin: Ja nga çfarë po pushtohen lumenjtë e Gjermanisë dhe Polonisë (VIDEO)

Më e rënda prej 500 vitesh/ Shkencëtarët japin alarmin: Ja

Europa është duke u përballur me temperatura tepër të larta gjatë kësaj vere duke bërë që disa lumenj të thahen tërësisht, kurse të tjerë të shkojnë në nivele minimale.

Më e rënda prej 500 vitesh/ Shkencëtarët japin alarmin: Ja

Ekspertët dhanë alarmin që në fillim të verës për thatësirën, me të cilën do të përballej Europa, ndërkohë që vlerësohet se për herë të fundit diçka e tillë ka ndodhur 500 vjet më parë. Nisur nga fenomeni i rrallë, shkencëtarët kanë filluar të ngrenë pikëpyetje të mëdha për klimën në kontinentin e vjetër.

Për shkak të thatësirës dhe rënies së ndjeshme të nivelit të lumenjve, mijëra peshq të ngordhur janë parë në brigjet e tyre në Gjermani dhe Poloni duke u bërë një tjetër këmbanë alarmi për situatën e krijuar.

Më e rënda prej 500 vitesh/ Shkencëtarët japin alarmin: Ja