BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Bota

"Më nxirr jashtë dhe do bëhem shërbëtorja jote”/ E mitura shokon forcat e shpëtimit teksa mbron vëllain nën rrënoja (VIDEO)

"Më nxirr jashtë dhe do bëhem shërbëtorja

Video prekëse nga operacionet e kërkim shpëtimit janë publikuar që nga tërmeti shkatërrues që goditi jugun e Turqisë dhe veriun e Sirisë mëngjesin e së hënës.

Në një video tragjike të shpërndarë në Twitter shihet një vajzë sirianë jo më shumë se 7 vjeç e cila e ngecur në rrënoja teksa me njërin krah përqafon vëllanë e vogël për ta mbrojtur nga blloku i betonit që kanë mbi kokë, lutet që t’i shpëtojnë.

“Më nxirr jashtë dhe unë do të bëj çfarë të duash, do të jem shërbëtorja jote!” dëgjohet ti thotë vogëlushja njeriut që përpiqet ta shpëtojë.