BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Bota

Me tavolina e karrige, publikohen pamjet shokuese të një sherri masiv në një lokal nate (VIDEO)

Me tavolina e karrige, publikohen pamjet shokuese të një sherri masiv

Me tavolina e karrige, pamje shokuese të një sherri masiv në

Këto pamje shokuese tregojnë dhunën masive mes dy grupesh në një klub nate në Londër.

Incidenti, shumë pak metra larg qendrës së Londrës, ndodhi në katin e gjashtë të një ndërtese, duke shkaktuar panik lidhur me atë çka po ndodhte edhe tek banorët përreth për shkak të zhurmave.

Në video duke qartë se si një grup njerëzish gjuajnë me tavolina e karrige apo dhe me shishe pijesh alkoolike në drejtim të njëri-tjetrit ndërkohë që rojet e sigurisë përpiqen të ndërhyjnë.

8 persona u arrestuan dhe disa prej tyre u shoqëruan pë rnë spital pas plagëve të marra. Ngjarja ndodhi vetëm 8 ditë pasi qeveria britanike u lejoi hapjen lokaleve e  bareve.