BREAKING NEWS

Aksident i frikshëm te "Kthesa e Kamzës", ka viktima

Aksident i frikshëm te "Kthesa e Kamzës", ka viktima
x
BREAKING NEWS

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por është i vërtetë”/ Kreshnik Spahiu zbulon hapat që ndërmerr BE për të hapur ‘thesin’ e fondeve në Ballkan

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por
x
BREAKING NEWS

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike për shqiptarët: Luizi u ‘martu’, në 11 shkurt të “martojmë” Ramën

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike
x
BREAKING NEWS

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/ Gazetari zbardh prapaskenat e forta: Grupet kriminale e kanë metodë përdorimin e...

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/
x
BREAKING NEWS

A ka kryer Ervis Martinaj ndërhyrje plastike?/ Artan Hoxha zbulon si qëndron e vërteta

A ka kryer Ervis Martinaj ndërhyrje plastike?/ Artan Hoxha zbulon si
x
BREAKING NEWS

Vrau të riun nga Kukësi në Prizren, zbardhet kërkesa më e fundit e prokurorisë për “Kobrën” dhe pesë të tjerë

Vrau të riun nga Kukësi në Prizren, zbardhet kërkesa më
x
BREAKING NEWS

Pas njoftimit të datës së protestës, Berisha bën lëvizjen e radhës, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Pas njoftimit të datës së protestës, Berisha bën
x
BREAKING NEWS

Vëmendje shoferë! S’ka më të lëvizësh me makinë pa dokumente, makina monitoruese zbret në terren (Detaje)

Vëmendje shoferë! S’ka më të lëvizësh me
x

Bota

Media ruse nxjerr planet sekrete të Kremlinit: Gati strehimi i familjes, Putini do t’i nënshtrohet operacionit së shpejti

Media ruse nxjerr planet sekrete të Kremlinit: Gati strehimi i familjes,

Presidenti rus Vladimir Putin thuhet se do t’i nënshtrohet një operacioni pas një incidenti që pësoi së fundmi dhe po përgatitet gjithashtu të transferojë “të dashurit” e tij në një bunker sekret për të festuar natën e Vitit të Ri.

Lideri rus 70-vjeçar dyshohet se ka rrëshqitur duke zbritur shkallët në shtëpinë e tij në Moskë dhe ka mavijosur kurrizin e tij, megjithëse zyra e tij i ka mohuar pretendimet.

Putin u pa gjatë natës duke ecur pa probleme në shkallët e avionit të tij në Bishkek, kryeqyteti i Kirgistanit, për një takim të Bashkimit Ekonomik Euroaziatik.

Një ndihmës e ndoqi atë nga avioni duke mbajtur një kuti të vogël, mes pretendimeve që Putini ka rritur sigurinë e tij personale javët e fundit mes frikës për vrasjen e tij.

Kanali Telegram General SVR, i cili pretendon se ka burime të brendshme, tha se në kthimin e Putinit nga Bishkek ai do t’i nënshtrohet një operacioni të vogël pas shqetësimit të shkaktuar nga dëmtimi i pësuar nga rrëshqitja në banesë.