Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të rëndësishme, lëviz 20 drejtues, u kërkon të fokusohen në fushatë (Zbardhen EMRAT dhe pozicionet e tyre)

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të
x

Bota

Mendoi se ishte prekur nga virusi, burri mori vendimin ekstrem për të mbrojtur familjen

Mendoi se ishte prekur nga virusi, burri mori vendimin ekstrem për të

Një indian, baba i tre fëmijëve, u vetëvra, duke u varur në një pemë, pasi ishte i bindur se ishte prekur nga koronavirusi. Gjestin e ndërmori për të mbrojtur familjen.

K. Bala Krishna, i cili jetonte në një fshat në Indi, u sëmur dhe shkoi te doktori, i cili i tha se ishte infektuar me një virus të panjohur.

50-vjeçari u bind se ishte sëmurë me koronavirus, i njohur tani si “Covid-19”, pasi kishte parë shumë video “online”.

Familja tentoi ta bënte të arsyetonte, por ai i godiste me gurë kur mundoheshin t’i afroheshin. Më pas ai i mbylli në shtëpi, përpara se të ndërmerrte gjestin ekstrem.

Më të lexuarat