BREAKING NEWS

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së zbardh prapaskenat

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë po ndodh

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x
BREAKING NEWS

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/ Çfarë po paralajmëron Berisha: Brenda 6 muajve tre media...

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e Sokol Halilit pak momente pas aktit të tmerrshëm (FOTO)

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e
x
BREAKING NEWS

Berisha ‘bëhet lëmsh’, thërret demokratët në protestë më 4 dhjetor, e korrigjon Floriana Garo

Berisha ‘bëhet lëmsh’, thërret demokratët
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka samit pa protesta, të tilla ndodhin vetëm në vendet diktatoriale”, Berisha bën thirrjen e fortë për 6 dhjetorin

“Nuk ka samit pa protesta, të tilla ndodhin vetëm në vendet
x
BREAKING NEWS

Surprizon moti në fundjavë, ja çfarë pritet të ndodhë

Surprizon moti në fundjavë, ja çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga laboratori i kokainës në Fier/ Si e kalonte ‘plehun’ në doganë djali i zyrtarit të PS-së, ja kush e shoqëronte

Zbardhen detaje të reja nga laboratori i kokainës në Fier/ Si e
x

Bota

'Çmenduri', i hodhi shumë majonezë në sanduiç, klienti vret me armë zjarri punonjësen

'Çmenduri', i hodhi shumë majonezë në

Një klient ka vrarë një punonjës dhe ka plagosur një tjetër për shkak se i hodhi shumë majonezë në sanduiç. Ngjarja ka ndodhur në një metro në Atlanta.

Për pasojë ka mbetur e vdekur një vajzë 26 vjeçare dhe një tjetër, 24 vjeç, e cila u dërgua me urgjencë në spital.

Policia e Atlantës ka arrestuar autorin 36-vjeçar. Sipas Fox 5, të shtënat kanë ndodhur rreth orës 18:30 në një metro të vendosur në Northside Drive Southëest.

“Besojeni apo jo, ndodhi pasi kishte shumë majonezë në sanduiçin e tij”, tha pronari Willie Glenn.

Glenn tha se djali 5-vjeçar i punonjëses së plagosur ishte brenda dyqanit kur filluan të shtënat.