BREAKING NEWS

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj për Bashkinë e Tiranës, ma ka kërkuar baza

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj
x
BREAKING NEWS

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e naftës dhe benzinës

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek Avdylajt?”/ Zhdukja e Ervis Martinajt, RENEA zbarkon në këtë qytet

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek
x
BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x

Bota

‘Çmenduri’ në rrugë/ Në burg shoferi i Porsche-s që po “fluturonte” me 285 km/h (VIDEO)

‘Çmenduri’ në rrugë/ Në burg shoferi i

Një shofer i “çmendur” i një Porsche ka përfunduar në pranga për shkak të shpejtësisë që ngiste makinën e tij. Ka qenë policia spanjolle që ka publikuar një video gjatë ndjekjes me helikopter në zonën El Espinar pranë Madridit.

Sipas tweet-it të autoriteteve policore, drejtuesi i automjetit Porsche 911 është regjistruar duke ecur me shpejtësi 285 km/h, në një pikë të rrugës ku shpejtësia e kufizuar ishte 120 km/h.

Sipas raportimeve, rruga në të cilën shoferi irlandez i 911 u kap duke ecur me këtë shpejtësi është një nga vendet më të rrezikshme në të gjithë Spanjën, me 28 aksidente këtë vit, 2 të vdekur dhe 11 të plagosur rëndë.