Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin, ja sa raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin, ja sa raste të
x

Bota

Mes viktimave edhe politikani shumë i njohur në Liban, Presidenti i KE: U shkatërrova kur mësova këtë lajm

Mes viktimave edhe politikani shumë i njohur në Liban, Presidenti i

Presidenti i KE-së, Donald Tusk  shprehet se ndihet i shkatërruar që mes viktimave është edhe politikani i njohur Nazar Najarian.

“Sonte mendimet e mia janë me njerëzit e Libanit pas shpërthimit tragjik në Beirut. Unë u shkatërrova kur mësova se Nazar Najarian, Sekretari i Përgjithshëm i partnerit të PPE, Kataeb_Eng, ishte mes viktimave dhe i dërgoj ngushëllimet e mia familjes së tij dhe të gjithë viktimave”, shkruan ai.