BREAKING NEWS

Italia nuk ka qetësi! Tërmeti i fortë shkund jugun e vendit, ja sa ishte magnituda

Italia nuk ka qetësi! Tërmeti i fortë shkund jugun e vendit, ja
x

Bota

Modelja gjermane zhvishet nudo në tren, trupi plot shkrime

Modelja gjermane zhvishet nudo në tren, trupi plot shkrime

Një modele, e cila ishte pjesë e një projekti të një artisti zviceran, Milo Moire, nuk e ka menduar dy herë por është zhveshur në publik, duke marrë dhe vëmendjen e duhur. Modelja zgjoi imagjinatën e shfrenuar të udhëtarëve në metronë e Dyseldorfit mëngjesin e së mërkurës, duke u futur në tren krejtësisht  nudo.

Pasi bleu një biletë, modelja në fjalë u zhvesh tërësisht në platformën pritëse të trenit, duke hyrë në vagonë nudo. Në vend të rrobave, modelja gjermane kishte vendosur shkrime në anglisht me emrin e veshjeve që duhet të mbulonin atë pjesë të trupit.