BREAKING NEWS

Dy ditë nga dialogu në Bruksel, Albin Kurti i zhgënjyer: Presim më shumë nga Bashkimi Europian, mund të jetë më...

Dy ditë nga dialogu në Bruksel, Albin Kurti i zhgënjyer: Presim
x
BREAKING NEWS

Temperatura të larta dhe shi, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Temperatura të larta dhe shi, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

“Greqia përvesh mëngët dhe rrit për herë të dytë pagën minimale”, deputeti Sula akuza të rënda ndaj Ramës: Qeveria e oligarkëve jep tendera, çdo ditë po shënon një hap...

“Greqia përvesh mëngët dhe rrit për herë të
x
BREAKING NEWS

E tmerrshme/ Mafia shqiptare rrëmben nënën e katër fëmijëve për prostitucion, ja si arriti të shpëtonte

E tmerrshme/ Mafia shqiptare rrëmben nënën e katër
x
BREAKING NEWS

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë Shqipërisë, anija cisternë dhe shoqëruesi i saj misterioz po i drejtohen...

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë
x
BREAKING NEWS

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja mori përpara tre kalimtarët, vdes në spital njëri prej tyre (EMRI)

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet masa e dhënë

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na tha se u zhduk”/ Zbulohet për herë të parë shteti ku ndodhet personi që lajmëroi xhaxhanë e Ervis Martinaj për zhdukjen e të shumëkërkuarit të drejtësisë

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na
x

Bota

Modelja gjermane zhvishet nudo në tren, trupi plot shkrime

Modelja gjermane zhvishet nudo në tren, trupi plot shkrime

Një modele, e cila ishte pjesë e një projekti të një artisti zviceran, Milo Moire, nuk e ka menduar dy herë por është zhveshur në publik, duke marrë dhe vëmendjen e duhur. Modelja zgjoi imagjinatën e shfrenuar të udhëtarëve në metronë e Dyseldorfit mëngjesin e së mërkurës, duke u futur në tren krejtësisht  nudo.

Pasi bleu një biletë, modelja në fjalë u zhvesh tërësisht në platformën pritëse të trenit, duke hyrë në vagonë nudo. Në vend të rrobave, modelja gjermane kishte vendosur shkrime në anglisht me emrin e veshjeve që duhet të mbulonin atë pjesë të trupit.

Më të lexuarat