BREAKING NEWS

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të burgosuri, GJKKO merr vendimin dhe ndryshon masën e sigurisë për bashkëshortin e ish-gjyqtares Mimoza Margjeka

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të
x

Gossip

Moderatorja Dojna Mema flet për herë të parë për largimin e saj të bujshëm nga ‘Top Channel’, zbulon çfarë ndodhi: Ishte një vendim i vështirë!

Moderatorja Dojna Mema flet për herë të parë për

Moderatorja Dojna Mema ka folur për herë të parë për largimin e saj nga ‘Top Channel’. E ftuar në emisionin,  "Why Not" , Dojna tregoi se u largua pasi nuk po përshtatej më në këtë televizion.

“Për të gjithë njerëzit që më kanë ndjekur e dinë që kam që 19 vjeç në Top Media. Ishte e vetmja shtëpi mediatike që unë kisha patur ndonjëherë, pra nuk vija nga ndonjë eksperiencë e mëparshme.

Unë kam bërë vetëm Top Channel dhe ishte një vendim i vështirë të shkëputesha nga shtëpia ime e parë. Ishte një vendim i nevojshëm në një kohë kur unë kërkoja të bëja gjëra të mijat. Ka qenë një shkëputje shumë e butë dhe për këtë më vjen shumë mirë, ka qenë një shkëputje me respekt nga të dyja palët. Ishte një moment që unë kisha shumë nevojë të eksperimentoja me gjëra të reja.

Në këtë fazë Top Channel kishte një linjë editoriale që nuk përshtatej me gjërat që unë doja të bëja specifikisht, kështu që ishte më mirë për të dyja palët që të merrnim një shkëputje nga njëri-tjetri”, u shpreh Dojna.

Moderatorja Dojna Mema flet për herë të parë për

Më të lexuarat