BREAKING NEWS

Dy muaj nga tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit, sizmiologu qetëson qytetarët pas lëkundjeve të sotme

Dy muaj nga tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit, sizmiologu
x

Bota

Momenti kur turistja zhvishet e gjitha dhe kërcen nga ura 45 metra e lartë (video)

Momenti kur turistja zhvishet e gjitha dhe kërcen nga ura 45 metra e
Një video tregon momentin e tmerrshëm kur një turiste zhvishet lakuriq dhe kërcen nga një urë me lartësi 45-metërshe në Portuagli.
 
Turistja, e cila besohet të jetë nga Brazili, u filmua duke bërë kërcimin e frikshëm në Urën e Dom Luisit I në Porto, dhe nga mapjet duket se megjithe marrezine e saj nuk pesoi lendime.
 
Pamjet tregojnë gruan, për të cilën besohet të ketë qenë e pirë, duke u zhveshur ndërsa balanconte trupin e saj në mbrojtëset anësore të urës, përpara se të hidhet në lumin Douro.
 
Së bashku me turisten, u bashkuan edhe dy burra të tjerë duke kërcyer të zhveshur në ujë.
 
Mediet lokale thanë se patrullat e policisë kontrolluan zonën pas incidentit, por nuk gjetën ndonjë nga personat e përfshirë në kërcim dhe asnjë arrestim nuk është bërë deri më tani.
 
Gruaja supozohet se nuk ka pësuar ndonjë lëndim trupor pas kërcimit