BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Bota

Mori me qira shtëpinë ku humbi jetën Caroline dhe bashkëshorti kreu skemën horror, të riut i ndodh e papritura

Mori me qira shtëpinë ku humbi jetën Caroline dhe

Në banesën e Carolines ku mbeti e vdekur nga bashkëshoorti i saj tashmë jeton një qiramarrës i ri në Glyka Nera.Rreth një muaj më parë, Babis dha një urdhër për të lëvizur gjërat që ishin në apartament.

Kjo u konfirmua edhe nga fqinjët të cilët thanë se panë punëtorët të zbraznin shtëpinë.Shtëpia u rinovua më pas në mënyrë që të merrej përsëri me qira nga dikush i interesuar.

Natyrisht, një familje greke vështirë se do të qëndronte në këtë shtëpi dhe banori i ri i saj është një i ri me origjinë arabe, i cili nuk e dinte se çfarë kishte ndodhur në atë banesë.

Qiramarrësi i ri më vonë mësoi historinë e shtëpisë dhe thuhet se i rrëfeu një fqinji se pasi mësoi për ngjarjen, nuk mund të flinte natën.

Kujtojmë se Babis i mori jetën të shoqes më 11 maj të këtij viti.Për disa javë me radhë ai gënjeu policët duke i thënë se kishin rënë pre e grabitësve, por më pas e pranoi se e kishte kryer ai gjithçka.