BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Bota

"Ndihmë, po më torturojnë"/ Mbahej peng në një pallat, 19-vjeçarja hidhet nga lartësia për t’iu shpëtuar rrëmbyesve, publikohen pamjet tronditëse (VIDEO)

"Ndihmë, po më torturojnë"/ Mbahej peng në

Një vajzë 19-vjeçare në Turqi u detyrua të hidhej nga një lartësi e madhe nga apartament i një pallati, ku dyshohej se mbahej peng dhe torturohej nga disa persona.

Videot e kamerave të sigurisë tregojnë vajzën që varet nga dritarja në qytetin e Antalias përpara se të ndërmerrte aktin dramatik.

Sipas raportimeve 19-vjeçarja Sirin N.E. u hodh nga një lartësi rreth 10 metra dhe u përplas në trotuar ku humbi dhe ndjenjat. Gjendja e saj është e rëndë, ndërkohë që një hetim ka nisur për ngjarjen.

Përpara se të kërcente, kalimtarët i thërrisnin që të futej brenda, pa e ditur se ajo ishte në rrezik. Më pas ata lajmëruan policinë, kur dëgjuan thirrjet e saj për ndihmë.