BREAKING NEWS

Dosja McGonigal/ Klodiana Lala zbardh detaje të pathëna: Ish-agjenti vizitoi zyrën e Ramës i pashoqëruar nga ambasada, ja kush është Kutia e Pandorës

Dosja McGonigal/ Klodiana Lala zbardh detaje të pathëna: Ish-agjenti
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e forta: Ja çfarë i kërkoi Tom Doshi agjentit të FBI të hetonte për Ilir Metën

Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e forta: Ja çfarë i kërkoi Tom
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon si e gjeti Charlie McGonigal te restoranti i njohur: Ishte në tavolinë me ish-politikanin biznesmen

Artan Hoxha tregon si e gjeti Charlie McGonigal te restoranti i njohur: Ishte
x
BREAKING NEWS

“Jemi më pranë se kurrë ‘amnistisë fiskale’”/ Artan Hoxha ironizon projektin e Portit të Durrësit dhe zbardh prapaskenat e forta: Çmimi ”dysheme” nis nga...

“Jemi më pranë se kurrë ‘amnistisë
x
BREAKING NEWS

“Vetëm Luiz Ejlli e përmbys Ramën”/ Ish deputeti habit me deklaratën: Nuk janë burra shteti, por...

“Vetëm Luiz Ejlli e përmbys Ramën”/ Ish deputeti
x
BREAKING NEWS

“Koha e tyre ka përfunduar”, Hoxha del me deklaratën e fortë kundrejt Ramës: Bandat e tij humbet përballë uraganit blu

“Koha e tyre ka përfunduar”, Hoxha del me deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Beteja në KZAZ, analisti bën paralajmërimin e fortë: Ja çfarë do të ndodhë me zgjedhjet brenda PD-së nëse vazhdojnë kështu

Beteja në KZAZ, analisti bën paralajmërimin e fortë: Ja
x
BREAKING NEWS

Deputeti i PD-së zbulon arsyen e vërtetë pse u përjashtua Berisha nga Kuvendi

Deputeti i PD-së zbulon arsyen e vërtetë pse u përjashtua
x

Bota

Ndizet debati për trashëgiminë, vajza e Kim Jon Un shfaqet sërish në publik

Ndizet debati për trashëgiminë, vajza e Kim Jon Un shfaqet

Vajza e liderit të Koresë së Veriut Kim Jong Un u shfaq sërish në publik, këtë herë me shkencëtarë të raketave dhe tituj nderues si fëmija “më i dashur” ose “i çmuar” i babait të saj.

Ajo është vetëm 10 vjeç, por fotot e saj të reja dhe të guximshme po thellojnë debatin nëse ajo po përgatitet si pasardhëse.

Vajza, që besohet të jetë fëmija i dytë i Kim-it, i quajtur Ju Ae, u shfaq për herë të parë në publik duke vëzhguar lëshimin e raketës balistike ndërkontinentale të Veriut.

10-vjeçarja  e veshur me një pallto të bardhë të fryrë dhe këpucë të kuqe u shfaq duke ecur dorë për dore me Kim-in përpara një rakete të madhe të ngarkuar në një kamion lëshues dhe duke parë një armë fluturuese.

Të dielën, Agjencia Qendrore e Lajmeve e Koresë së Veriut e përmendi atë për herë të dytë, duke thënë se ajo dhe Kim bënë foto në grup me shkencëtarë, zyrtarë dhe të tjerë të përfshirë në atë që e quajti lëshimin testues të Hwasong-17 ICBM.