Lajme të tjera
BREAKING NEWS

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19 në 24 orët e fundit

PËRDITËSIMI/ Ulen ndjeshëm rastet e infektimeve me Covid-19
x

Bota

Ndodh e papritura në spital! Gruaja shkon për të lindur, por “njihet” me të dashurën e burrit në të njëjtën repart

Ndodh e papritura në spital! Gruaja shkon për të lindur, por

Një grua ka zbuluar ditën që do të lindte se bashkëshorti e tradhtonte me një tjetër. Një gjinekologe në një spital në SHBA, publikoi videon ku dy gra shihen pak momente para lindjes.

E veçanta në këtë mes, ishte se babai i fëmijëve të tyre ishte po i njëjti. Mes ulërimave të dhimbjes së lindjes, gruaja zbulon këtë të fshehtë, ndërsa në video dëgjohet dhe momenti kur ajo përballet me të shoqin.

“Kur nëna me dhimbje lindje zbulon se e dashura e të shoqit po lind në të njëjtin repart…”, shkroi mjekja krahas videos së publikuar.

Më të lexuarat