BREAKING NEWS

COVID-19/ Më shumë se 2 mijë testime! Ministria e Shëndetësisë tregon sa persona rezultuan të infektuar ditën e sotme

COVID-19/ Më shumë se 2 mijë testime! Ministria e
x

Bota

Ndodh edhe kështu/ E ngacmuan teksa ishte në punë, kamerierja iu kthehet klientëve dhe i bën për spital (VIDEO)

Ndodh edhe kështu/ E ngacmuan teksa ishte në punë, kamerierja iu

Një ngjarje e pazakontë është shënuar në Kinë. Një kamariere pasi është ngacmuar nga dy klientë, i është kthyer atyre duke aplikuar arte marciale.

Klientët po konsumonin pije alkoolike në lokalin ku vajza punon. Pas disa gotash, dy burrat nisën të ngacmonin kamarieren.

Në videon që po bën xhiron e rrjetit, e reja shfaqet duke i rrahur keqas dy klientët duke bërë që ata ta paguanin shtrenjtë.