BREAKING NEWS

Rama kopsit listën e kandidatëve, deputetët paralajmërohen në mbledhje grupi për spastrime, kryeministri i pakënaqur me shumë emra

Rama kopsit listën e kandidatëve, deputetët paralajmërohen
x

Bota

Ndodh edhe kështu/ Gruaja del me njoftimin më të çuditshëm gjatë pandemisë së COVID-19, mesazhi i saj bën xhiron e botës (FOTO)

Ndodh edhe kështu/ Gruaja del me njoftimin më të

Situatën e pandemisë së COVID-9 një pjesë e qytetarëve e kanë marrë me qetësi, por nuk mungojnë edhe ata që janë të panikosur.

Një grua nga qyteti Tokat në Turqi ka gjetur formën më origjinale për të ruajtur distancën sociale për shkak të koronavirusit.

Ndodh edhe kështu/ Gruaja del me njoftimin më të

Gruaja vendosi në dritaren e shtëpisë së saj një shënim, pas leximit të të cilit askujt nuk do t’i shkonte në mendje që të vepronte ndryshe.

Mediat turke raportojnë se ajo shkroi në njoftim: Deri sa të mbarojë koronavirusi, nuk presim dhe nuk shkojmë mysafirë.

Kaq ka mjaftuar që fotot e shkrepura të bënin xhiron e rrjetit, ku veprimi i saj ka marrë mjaft pëlqime.

Ndodh edhe kështu/ Gruaja del me njoftimin më të

Më të lexuarat