BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x
BREAKING NEWS

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive në PD, largohet sekretari i PD dhe 13 anëtarë Kryesie në këtë qytet të vendit: Basha po e kthen në një parti klienteliste (Publikohet letra)

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive
x
BREAKING NEWS

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë “funeralin” e tij, as florinjtë nuk i bëjnë më punë, i mbyllën çdo derë në Uashington

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë
x
BREAKING NEWS

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po i dërgojnë amerikanët mesazh SPAK të hapë dosjet e PPP?

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po
x
BREAKING NEWS

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja
x
BREAKING NEWS

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e Shëndetësisë nxjerr bilancin e fundit: Ja sa raste të reja janë regjistruar me Covid-19

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e
x

Bota

Ndodh edhe kjo, gruaja bën një listë emrash që mund të marrin pjesë në funeralin e saj dhe e publikon në gazetë, familja mungon

Ndodh edhe kjo, gruaja bën një listë emrash që mund të

Një ngjarje e padëgjuar ndonjëherë ka ndodhur në Spanjë, ku një grua ia ka ndaluar familjes së saj që të marrin pjesë në varrimin e saj, kurse në gazeta ka publikuar listën me emrat e 15 persona që mund të marrin pjesë në ceremoninë mortore.

“Duke marrë parasysh që familja ime prej kohësh nuk është e ‘imja’, me këtë deklarohem se vetëm personat e poshtëcekur do t’ju lejohet pjesëmarrja në varrimin tim”, ka shkruar kjo grua, transmeton Telegrafi.

“Të gjithë tjerëve që nuk u ka bërë fare përshtypje për mua, dua të vazhdojnë jetën larg meje – sikur tani”, ka theksuar ndër tjera kjo grua.

E përdoruesit e rrjeteve sociale kanë komentuar këtë kërkesë, duke e cilësuar si “lëvizje të guximshme” për shkak të sinqeritetit në momentet e fundit të Marias.