BREAKING NEWS

"I the trushpëlarë gjysmës së popullit të Kosovës", përplaset keq analisti i njohur me Kreshnik Spahiun

"I the trushpëlarë gjysmës së popullit të
x
BREAKING NEWS

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve në emision live: Pusho mos bëj zhurmuesin

"Ore e ka seriozisht?" Ndizet keq debati mes të ftuarëve
x
BREAKING NEWS

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe shpërthejnë bombë molotov në kufi

Ashpërsohen tensionet, serbët provokojnë trupat e KFOR-it dhe
x
BREAKING NEWS

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i sigurisë del me deklaratën e fortë: Objektivi kryesor i Serbisë është zhbërja e Kosovës

"Personat që qëllojnë janë..."/ Eksperti i
x
BREAKING NEWS

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra ndaj kryeministrit të Kosovës, ja skema që po përdor në situatën e tensionuar në Veri

"Kurti luan me 5 porta", Kreshnik Spahiu reagon me tone të ashpra
x
BREAKING NEWS

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari që humbi jetën në Sarandë (foto)

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari
x
BREAKING NEWS

Eksperti i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore: Ja pse u detyrua SHBA të marrë masa të forta ndaj Kosovës

Eksperti  i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore:
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve shoqërohet në polici (emri)

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve
x

Bota

Ndodh mrekullia në Turqi/ Pas 60 orësh nën rrënoja, nxirren të gjallë 6 persona, mes tyre edhe një fëmijë (FOTO)

Ndodh mrekullia në Turqi/ Pas 60 orësh nën rrënoja, nxirren

Gjashtë persona, përfshirë një fëmijë, u nxorën të gjallë nga rrënojat pas 60 orësh nga tërmeti që goditi Turqinë të hënën.

Kamerat e CNN Turk treguan zyrtarë shëndetësorë duke vrapuar drejt rrënojave në Kahramanmaras.

Disa minuta më vonë, kamerat treguan një oficer të ekipit të shpëtimit që mbante një fëmijë të vogël në dorë.

Gazetari i CNN Turk e quajti operacionin e shpëtimit një “mrekulli” dhe “të pabesueshme”.

Ndodh mrekullia në Turqi/ Pas 60 orësh nën rrënoja, nxirren

Ndodh mrekullia në Turqi/ Pas 60 orësh nën rrënoja, nxirren