Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Nga dasma në mort, vëllai vret vëllanë në dasmën e motrës

Postuar: 08/09/2018 - 10:47

Në dasëm është shëndërruar në mort. Vëllai i vogël  ka vrarë me armë vëllanë e madh, teksa ky i fundit ishte ngritur në valle, në dasmën e motres. Mediat turke bëjnë me dije se Hasan Koyun po kërcente në dasmën e së motrës në Nidge të Turqisë, kur vëllai i tij i vogël mori armen dhe nisi të qëllonte.

Në këtë video, duket gjithçka ndodhi në dasmën që u kthye ne tragjedi. Ramazan Koyun ndërkohë që  nuk e kishte ngritur ende lart tytën e armës ka qëlluar në kokë vëllanë, duke e lënë të vdekur. Me pas, autori përfundoi në pranga dhe bashkë më të u sekuestrua edhe arma e krimit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/11/2018 - 09:39

Gruaja e El Chapos u paraqit në gjykatën e Bruklinit, për të ndjekur seancën e të shoqit, dhe bëri që të kthehen jo pak koka drejt saj.Me një pamje pothuajse si Kim Kardashian, ajo nuk ka ngurruar të japë deklarata pë

Postuar: 14/11/2018 - 08:03

Banorët e fshatit turk pranë Edirnesë gjetën një grup prej 14 emigrantëve të paregjistruar nga Pa

Postuar: 14/11/2018 - 07:13

 Në fjalimin e saj madhor e ndoshta të fundit në Parlamentin Evropian, dje në Strasburg kanc

Postuar: 13/11/2018 - 22:39

Një studim i ri thotë se valët e të nxehtit jashtë sezonit dëmtojnë spermën e insekteve dhe i b

Postuar: 13/11/2018 - 22:24

Ish-ministri i jashtëm britanik Boris Johnson u bëri sonte një thirrje dramatike ministrave të

Postuar: 13/11/2018 - 18:08

Në fjalimin e saj në Parlamentin Evropian kancelaria gjermane Angela Merkel pranoi sot se dalja

Postuar: 13/11/2018 - 17:35

Zëdhënsi i qeverisë britanike për Brexit tha sot se "mbeten vetëm disa çështje të vogla&qu