BREAKING NEWS

“Halle halle kjo dynja”, Rama poston foton e Gregut dhe bën reagimin epik: Xhaja i vet dhe Erjoni im...

“Halle halle kjo dynja”, Rama poston foton e Gregut dhe bën
x

Bota

Ngjarja shokuese në SHBA, 9-vjeçari godet disa herë me thikë motrën 5-vjeç: Vdis, vdis!

Ngjarja shokuese në SHBA, 9-vjeçari godet disa herë me

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Florida, SHBA, ku një djalë 9-vjeç ka tentuar të vrasë motrën e tij, vetëm 5-vjeç.

Sipas “Daily mail” djali e ishte goditur motrën e tij disa herë me thikë, ndërsa bërtiste “vdis, vdis!”.

I mituri ka rrëfyer në polici se mendimi për të vrarë të motrën i kishte lindur disa ditë më parë dhe se nuk mund të pushonte së menduari për këtë.

Ai do t’i nënshtrohet një vlerësimi psikiatrik, ndërsa motra e tij u dërgua në spital. Fëmijët jetonin me nënën e cila i kishte lënë vetëm për pak minuta, pasi ishte thërritur nga një fqinj.

Djali u gjet duke goditur të motrën nga e ëma e cila e ndaloi atë dhe thirri policisë.