BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Bota

Ngjarje e pazakontë/ Gruaja shfaqet e zhveshur në mes të lokalit dhe shkatërron gjithçka, policia e qëllon për ta neutralizuar (VIDEO)

Ngjarje e pazakontë/ Gruaja shfaqet e zhveshur në mes të lokalit

Prestigjiozja britanike ‘Daily Mail’ ka bërë publike një ngjarje të pazakontë që ka ndodhur në një lokal në Florida. Një grua u shfaq e nudo në mes të lokalit dhe filloi të shkatërronte gjithçka. U desh ndërhyrja e policisë, e cila e qëlloi me një armë për ta trullosur.

“Daily Mail” shkruan se është fjala për 53-vjeçaren, Tina Kindred, e cila ishte “jashtë kontrollit”, kur bëri gjestin e papritur. Zyra e policisë lokale ka njoftuar se pasi e kanë qëlluar, e kanë dërguar në paraburgim.

Siç duket nga pamjet e publikuara nga mediat e huaja, Kindred shihet teksa qëndron nuk në banakun e lokalit dhe nis e hedh në tokë të gjitha gjërat.

Ngjarje e pazakontë/ Gruaja shfaqet e zhveshur në mes të lokalit

Sipas policisë, kjo ngjarje ka ndodhur në Outback Steakhouse, ndërsa më herët ajo kishte bërë të njëjtin incident edhe në Mojo Grill.

Gjithashtu bëhet e ditur se pas paraburgimit, 53-vjeçarja është dërguar në një qendër shëndetësore, “Advent Health” për trajtim.

Më të lexuarat