BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Bota

Ngjarje horror/ Vajza në bashkëpunim me të dashurin e saj copëton me sharrë babain: Para tre ditësh kemi vrarë dikë! (VIDEO)

Ngjarje horror/ Vajza në bashkëpunim me të dashurin e saj

Në mediat botërore po qarkullon me shpejtësi një video e publikuar nga autoritetet e Las Vegasit, me protagonist një 18-vjeçar dhe të dashurën e tij 16-vjeçare, të cilët akuzohen për vrasjen e babait të kësaj të fundit dhe copëtimin e trupit të tij, ka shkaktuar tronditje.

Video e zbuluar nga policia tregon dy adoleshentët, Aaron Guerrero dhe Sierra Halseth, duke qeshur dhe duke bërë shaka për një vrasje që ata kryen. Sipas New York Post, video u xhirua ndërsa çifti ishte ende duke u fshehur nga autoritetet, tre ditë pas vrasjes së Daniel Halchet në shtëpinë e tij prillin e kaluar.

“Mirësevini në kanalin tonë në YouTube, është dita e tretë që kur kemi vrarë dikë”, dëgjohet të thotë 18-vjeçari në fillim të videos tronditëse, ndërsa ai dhe e dashura e tij tregojnë tre gishta.

 “Mos e thuaj këtë para kamerës”, thotë Halseth, e cila duket se po argëtohet me guximin e të dashurit të saj. ” Ia vlente” shton ai dhe e ledhaton atë me butësi dhe të dy shpërthejnë në të qeshura.